С радостью сообщаем, что фирма ООО AlfacoPolska, ведущий поставщик на рынке ОВК (HVAC), стала одним из официальных дистрибьюторов MitsubishiElectricEuropeB.V. С июня 2015 г. AlfacoPolska является авторизованным поставщиком на территории Польши оборудования для кондиционирования воздуха и вентиляции этой фирмы.

 

mitsubishi

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy dystrybucyjnej z Mitsubishi Electric. Rozwiązania, które dzięki temu pojawią się w ofercie Alfaco wpisują się w strategię stałego rozwoju działu klimatyzacji w naszej firmie.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy dystrybucyjnej z Mitsubishi Electric. Rozwiązania, które dzięki temu pojawią się w ofercie Alfaco wpisują się w strategię stałego rozwoju działu klimatyzacji w naszej firmie. Jesteśmy przekonani, że dzięki pozycji Alfaco Polska na rynku dystrybucji oraz doświadczeniu i wiedzy firmy Mitsubishi Electric dostarczymy naszym partnerom najlepsze i sprawdzone produkty"


– mówi Jarosław Baranczenko, Prezes Alfaco Polska Sp. z o.o.

Nowa umowa dystrybucyjna to również korzyści biznesowe dla obecnych partnerów Alfaco Polska Sp. z o.o. to możliwość zbudowania dodatkowych kompetencji i poszerzenie swojej oferty produktowej o nową jakość.