Światowy lider w dziedzinie sprężarek do chłodnictwa i klimatyzacji.

 

 

Alfaco Polska Sp. z o.o. oferuje szeroką gamę produktów marki COPELAND należącej do firmy Emerson Climate Technologies, czołowego dostawcy rozwiązań związanych z ogrzewnictwem, wentylacją, klimatyzacją i chłodnictwem. Oferta skierowana jest dla mieszkalnictwa oraz aplikacji przemysłowych i komercyjnych.

Od ponad 80 lat oferta marki COPELAND stale poszerzała się o innowacyjną technologię, od pierwszych sprężarek pół-hermetycznych i hermetycznych, przez wysokowydajne sprężarki DISCUS, sprężarki spiralne do urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych, aż po nowe sprężarki półhermetyczne Steam, sprężarki spiralne digital i o zmiennej prędkości obrotowej z nowoczesnymi przetwornicami częstotliwości.

 

W ostatnich latach firma została głównym dostawcą systemów do pomp ciepła. Główny asortyment sprężarek marki Copeland został zaprojektowany tak, aby zapewniać wyższą efektywność, niższy poziom hałasu, doskonałą wytrzymałość i niezawodność. Pozwalają one na zastosowanie w systemach nowych i przyjaznych dla środowiska czynników chłodniczych.

Emerson Climate Technologies zatrudnia ponad 1250 pracowników w czterech, europejskich zakładach produkcyjnych. Dodatkowo posiada biura sprzedaży w Polsce, Francji, Hiszpanii, Niemczech, krajach Beneluksu, Europie Wschodniej i Rosji.